Transport linowy

Zastanawiasz się, jak zamontować wielką stalową balustradę na balkonie 10. piętra? Jako doświadczeni alpiniści przemysłowi mamy na to sposób! Do przesuwania oraz podnoszenia czy opuszczania ciężkich lub nieporęcznych obiektów stosujemy transport linowy. Polega on na przyczepieniu przedmiotu do lin transportowych za pomocą odpowiednich mocowań, bloczków, wyciągarek i przenoszenia go w dowolnym kierunku. Liny cechują się ogromną wytrzymałością, dzięki czemu Twój przedmiot jest w 100% bezpieczny.
Nasza firma od lat zajmuje się tego typu pracami. Możemy operować nawet największym przedmiotem z dokładnością do kilku milimetrów. Regularnie uczęszczamy na kursy doszkalające technik linowych.
Zasady BHP są przez nas ściśle przestrzegane, a plac budowy dokładnie zabezpieczamy. Bezpieczeństwo stoi dla nas na pierwszym miejscu. Pracujemy zgodnie z ustalonymi normami, wykazując się przy tym nadzwyczajną starannością i profesjonalizmem.
Warto wybrać transport linowy zamiast kosztownego wypożyczania dźwigu lub podnośników, ponieważ daje on większą mobilność oraz niezależność. Nośność lin w wielu przypadkach jest taka sama jak innych urządzeń. Szczególnie często korzystamy z tej metody transportu przy montażu konstrukcji stalowych lub gdy wykonujemy wymianę szyb na elewacji.
Przez prawie 15 lat działania na rynku nasza firma zapewniła sobie mocną pozycję względem konkurencji. Nasze ceny są przystępne, a jakość zachwycająca, dlatego z czystym sumieniem nasi klienci polecają nas innym.