Wymiana szyb elewacyjnych

Niestety czasem zdarza się tak, że szyba na dachu czy elewacji pęknie, zostanie porysowana lub ulegnie całkowitemu zniszczeniu. W takiej sytuacji zapraszamy do kontaktu w celu wyceny.
Wymiana szyb przebiega według poniższego planu:
1) Oględziny obiektu i ustalenie parametrów technicznych zespolenia.
2) Przedstawienie klientowi kosztorysu usługi.
3) Złożenie zamówienia na nowe zespolenie.
4) Demontaż starego zespolenia.
5) Montaż nowego.
Podczas wymiany szyb elewacyjnych i innych, zwracamy szczególną uwagę na właściwe uszczelnienie okna. Nieprawidłowa izolacja może prowadzić do strat ciepła w wysokości nawet 30%. Nie wyrzucaj pieniędzy przez okno! Skorzystaj z pomocy naszej ekipy i ciesz się szczelnymi oknami przez cały rok.
Wszystkie usługi alpinistyczne wykonujemy kompleksowo, dlatego na życzenie klienta możemy przeprowadzić mycie okien po ich montażu. Pracujemy z dostępu linowego, dzięki czemu szyby na najwyższych kondygnacjach również mogą być czyste i lśniące.
Mamy duże doświadczenie w pracach monterskich na wysokości, w związku z czym wymiana szyb nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Mimo prawie 15-letniego doświadczenia w różnego rodzaju pracach wysokościowych, wciąż poznajemy lepsze sposoby pracy przy okazji szkoleń i opanowujemy nowoczesne technologie.
Poznaj nasze możliwości – jesteśmy dla Ciebie dostępni na terenie całej Polski. Skontaktować się z nami możesz telefonicznie lub mailowo – jak Ci wygodniej. Czekamy na Twoje zlecenie poprzedzone zapytaniem!