Prace monterskie na wysokości

Montowanie konstrukcji, urządzeń czy przedmiotów na wysokości wiąże się ze sporym ryzykiem, jeśli nie jest wykonywane przez doświadczonych wykonawców. Jednym z zagrożeń jest upadek z wysokości lub upuszczenie ciężkiego przedmiotu, co może narazić na utratę zdrowia lub życia osoby postronne a także zniszczyć ewentualne mienie w rejonie przeprowadzania prac.
Nasza ekipa posiada niezbędne certyfikaty uprawniające nas do wykonywania robót na najwyższych konstrukcjach budowlanych oraz tych z dostępem linowym a naszą specjalnością są prace monterskie na wysokości i prace antykorozyjne. Zawsze przyjeżdżamy zaopatrzeni w odzież roboczą i akcesoria ochronne, jak okulary, kask czy rękawice. Oferujemy profesjonalne usługi monterskie na wysokości, by uchronić klientów przed ewentualnymi nieprzyjemnymi następstwami samodzielnego wykonywania takich zadań.
Nasze prace monterskie na wysokości obejmują między innymi:

Bardzo ważna jest dla nas jakość, zależy nam na trwałości konstrukcji. Od razu dokręcamy lub dodatkowo zabezpieczamy niestabilne elementy, jeśli zauważymy taką potrzebę.
Satysfakcja klientów to nasza siła napędowa. Aby nigdy jej nie zabrakło wykonujemy zadania solidnie i terminowo, co potwierdzają opinie naszych dotychczasowych Zleceniodawców. Zawsze prosimy o jasne opisywanie swoich oczekiwań, przedstawienie projektu a kiedy coś pozostaje niejasne – pytamy, aby uniknąć nieporozumień. Dzięki dobrej komunikacji udaje nam się realizować zlecenia tak, jak klient sobie tego życzył.