Montaż konstrukcji stalowych

Konstrukcje stalowe są podstawą wielu hali magazynowych, zakładów produkcyjnych, obiektów sportowych oraz wiat i kładek. Stal jest jednym z najbardziej wytrzymałych i odpornych materiałów wykorzystywanych w budownictwie. Prawidłowy montaż konstrukcji stalowych jest podstawą bezpieczeństwa i funkcjonalności konstrukcji. Dzięki posiadaniu odpowiednich certyfikatów i wieloletniego doświadczenia, nasze usługi cieszą się popularnością i uznaniem wśród klientów.
Prace montażowe w naszej firmie przebiegają w sposób z góry określony. Zaczynamy zawsze od zbadania oczekiwań klienta, a następnie przechodzimy do sporządzenia dokładnego projektu z uwzględnieniem dokładnych parametrów technicznych. Następnie zajmujemy się przygotowaniem podłoża pod konstrukcję oraz montażem. Na koniec sprawdzamy, czy wszystko jest zgodne z planem i dostarczamy klientowi odpowiednią dokumentację powykonawczą – wtedy dopiero montaż konstrukcji stalowych uważamy za zakończony.
Aby zabezpieczyć konstrukcje stalowe przed działaniem czynników zewnętrznych należy nanieść odpowiednie zabezpieczenia antykorozyjne. Stosujemy wysokiej jakości pokrycia antykorozyjne, które na długi czas pozwolą Ci zapomnieć o korozji!
Ceny usług naszej ekipy ustalane są indywidualnie – zadzwoń i umów się na wycenę! Na całkowity koszt i termin wykonania zlecenia wpływ ma wielkość inwestycji, lokalizacja, liczebność ekipy zaangażowanej w pracę i inne dodatkowe czynniki. Gwarantujemy jednak, że nasze ceny są atrakcyjne, a efekty pracy jeszcze lepsze!