Pokrycia antykorozyjne wież i masztów

Malowanie aktywnymi emaliami antykorozyjnymi jest najpopularniejszą metodą zabezpieczania konstrukcji stalowych przed niszczącym wpływem rdzy. Do realizacji zleceń naszych klientów stosujemy najwyższej jakości powłoki alkidowe, poliuretanowe, epoksydowe lub chlorokauczukowe. Wyboru farby dokonujemy na podstawie rodzaju podłoża, czynników zewnętrznych i warunków środowiskowych, na działanie których obiekt jest wystawiony. Bierzemy pod uwagę stopień nasłonecznienia i występowanie ewentualnych oparów substancji chemicznych. Oferowane przez nas zabezpieczenia antykorozyjne cechują się wysoką odpornością na ścieranie, promieniowanie UV, działanie kwasów i zasad oraz wiele innych czynników.
Pokrycia antykorozyjne wież i masztów odnawia się, kiedy zajdzie taka potrzeba, tj. gdy zaczną pojawiać się odpryski lub kiedy zauważysz pierwsze ogniska korozji na powierzchni obiektu.
Proces malowania wież i masztów zawsze rozpoczynamy od wykonania dokładnych oględzin konstrukcji. Nasz pracownik sprawdza, jak rozległe są zniszczenia i decyduje, którą metodę czyszczenia oraz farbę zabezpieczającą wybrać. Na podstawie kosztorysu oblicza się koszt całej usługi. Następnym etapem jest dokładne umycie całej powierzchni. W przypadku poważnych zabrudzeń, grubych warstw starej farby lub mocno skorodowanych elementów wykonuje się piaskowanie. Po odtłuszczeniu i ewentualnym nałożeniu farby podkładowej następuje malowanie emalią nawierzchniową. Na koniec sprzątamy miejsce pracy zwracając uwagę na usunięcie wszelkich pozostałości po farbach i urządzeniach.
O naszej rzetelności możesz przekonać się sam, jak tylko zlecisz nam antykorozję konstrukcji stalowych jak wieże czy maszty lub inną pracę na wysokości. Możemy podjąć się pracy w całej Polsce.