Prace montażowe

Montaż balustrad? Rynien? Kolców przeciw ptakom? Te i inne prace montażowe na wysokości wykonujemy od wielu lat. Nasz zespół alpinistów poradzi sobie z każdym zleceniem – przekonaj się sam!
Prace montażowe to nie tylko skręcanie, wiercenie czy spawanie. Przed montażem konstrukcji dokonujemy oględzin obiektu w celu dokonania oceny technicznej. Wykonujemy pomiary i sprawdzamy, czy w projekcie zostały uwzględnione wszystkie ważne parametry. Jeżeli wszystko się zgadza to montujemy przedmiot umowy, dbając o prawidłowe zabezpieczenie miejsca pracy. Po wykonaniu montażu porządkujemy teren i informujemy klienta o sposobie konserwacji nowego elementu.
Przy pracy bezwzględnie stosujemy się do zasad BHP. Nie chcemy narażać siebie ani innych na żadne urazy – bezpieczeństwo stawiamy na I miejscu!
Wykonujemy montaż obróbek blacharskich, reklam, płotków przeciwśniegowych, kanałów wentylacyjnych i wielu innych – o dostępność usługi montażu danej rzeczy najlepiej spytać telefonicznie. Podamy od razu rozpiętość cenową usługi, dostępne terminy i wskazania przed montażem. Jako że obsługujemy klientów kompleksowo, możemy wykonać mycie dachu przed montażem komina, czyszczenie elewacji lub inne prace wysokościowe.
Masz zlecenie na prace montażowe? Nie zwlekaj i zarezerwuj termin już dziś! Jesteśmy do Twojej dyspozycji telefonicznie lub mailowo – dane znajdziesz w zakładce „Kontakt”.