Spawanie na wysokości

W naszym zespole pracują eksperci różnych dziedzin prac wysokościowych. Czynności, jak spawanie na wysokości, wykonujemy nie tylko z „piechoty”, podnośników czy zwyżek ale również pracując na linach, żeby zapewnić sobie dobry dostęp nawet do najtrudniej osiągalnych miejsc. Dzięki pracy z dostępu linowego nasi alpiniści są niezależni i oszczędzają czas.
Spawanie na wysokości to praca dla doświadczonych wykonawców. Bez odpowiedniej wiedzy, uprawnień i kwalifikacji nie należy podejmować się tak trudnego zadania, ale dzięki wieloletniej praktyce czujemy się na siłach, by zrealizować każde, nawet bardzo trudne, zlecenie.
W zakres naszych usług wysokościowych wchodzi:

Podczas pracy przestrzegamy zasad BHP. Nosimy odzież ochronną, korzystamy z wszelkich niezbędnych akcesoriów spełniających najwyższe normy EN. Regularnie sprawdzamy stan naszego wyposażenia, żeby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz innym, jak również najwyższy komfort pracy.
Satysfakcja klientów jest naszym celem. Kiedy czytamy pozytywne referencje – chcemy się rozwijać. Obejrzyj zdjęcia z naszych realizacji – znajdują się w galerii. W przypadku pytań zadzwoń lub napisz nam maila.