Pokrycia antykorozyjne kominów

Komin to element konstrukcji budowlanej, który jest stale narażony na działanie czynników atmosferycznych, jak deszcz i wiatr. Wilgoć sprzyja rozwojowi rdzy, dlatego należy szczególnie dobrze zabezpieczyć każdą część konstrukcji wystawionej na jej działanie.
Oferujemy malowanie kominów wysokiej jakości powłokami antykorozyjnymi, dzięki którym cała powierzchnia będzie skutecznie zabezpieczona przez wiele kolejnych lat. Szczególną uwagę zwracamy na dokładne pokrycie drabinek, połączeń śrubowych, pomostów roboczych i poręczy. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, docieramy w najtrudniej dostępne miejsca konstrukcji.
Możemy pochwalić się realizacją dużych zleceń, jak antykorozja komina stalowego o wysokości prawie 80 metrów (wyższe są zazwyczaj tylko żelbetowe)! Od lat zbieramy doświadczenie w pracach na wysokości i doskonale radzimy sobie wykonując roboty z dostępu linowego.
Pomijając aspekty techniczne, warto wykonać pokrycia antykorozyjne kominów choćby ze względów estetycznych. Przed nałożeniem powłoki antykorozyjnej wykonujemy skrupulatne czyszczenie całej powierzchni. W niektórych przypadkach przeprowadzamy piaskowanie, co pozwala nam uzyskać jednolicie gładką bazę pod stosowane powłoki.
Malowanie wykonujemy metodą natryskową lub tradycyjną w zależności od rodzaju i kształtu powierzchni. Liczy się dla nas efekt końcowy i jego trwałość. Wycena pracy następuje po wstępnych oględzinach obiektu. Sprawdzamy stan aktualnych pokryć, stopień zniszczenia, dokonujemy pomiarów i dopiero przedstawiamy klientowi kosztorys wykonania.
Zapewniamy własny profesjonalny sprzęt, energicznych pracowników i pełen komfort dla zleceniodawcy. Przekonaj się sam, że warto z nami współpracować!