Usługi wysokościowe

Prace na dużych wysokościach są niezwykle niebezpieczne. Wystarczy chwila nieuwagi, aby narazić się na utratę zdrowia, a nawet życia. Dlatego tak ważne jest, aby wszelkie niezbędne prace wysokościowe były wykonywane przez specjalistów. Dzięki zastosowaniu najlepszego dostępnego sprzętu oraz wysokim kwalifikacjom i umiejętnościom technicznym naszego zespołu, wykonujemy profesjonalnie usługi na wysokościach. Jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu. Radzimy sobie w nawet najbardziej niedostępnych miejscach, także przy użyciu zwyżek, drabin czy rusztowań. Swoje zadania wykonujemy szybko i sprawnie, zachowując przy tym pełne bezpieczeństwo.

Do najczęściej wykonywanych przez nas usług wysokościowych należą prace związane z czyszczeniem, konserwacją okien oraz fasad i elewacji budynków. Posiadamy równie bogate doświadczenie w malowaniu w miejscach trudnodostępnych. Ponadto świadczymy usługi z zakresu montażu elementów użytkowych, konstrukcyjnych oraz zabezpieczeń. W sezonie zimowym z kolei zapewniamy bezpieczeństwo odśnieżając dachy, zbijając wiszące sople oraz monitorując pokrywy śnieżne dachów.

Składając takie zadania w nasze ręce mogą być Państwo pewni, że usługi wysokościowe wykonane zostaną fachowo i rzetelnie, przy zachowaniu najwyższych środków ostrożności. Alpinizm przemysłowy to nie sport wyczynowy. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług idzie zawsze w parze bezpieczeństwem pracowników oraz osób postronnych.

Wszystkie wymienione w ofercie usługi wysokościowe są tylko przykładami. Możemy wykonywać zlecenia indywidualne, dopasowane do Państwa potrzeb.